Home Sport Çoroditi tifozët me vrapin e saj, të dashurit të modeles ruse i ndodh çudia
Çoroditi tifozët me vrapin e saj, të dashurit të modeles ruse i ndodh çudia
0

Çoroditi tifozët me vrapin e saj, të dashurit të modeles ruse i ndodh çudia

0
0

Kinslei Volanski u bë një nga vajzat më të njohura në rrjetet sociale në vetëm pak minuta, pas marshimit të famshëm në fushën e lojës gjatë finales së Ligës së Kampionëve.

Bjondja me format seksi, provokoi duke u futur në fushën e blertë, ndërkohë që kjo skenë e modeles kishte si qëllim promovimin e “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike.

Dhe rezultatet ishin vërtet befasuese! Kjo faqe është faqja “trending” numër 1 në botë dhe kapi shifrën e 10 milion “Subscribers” në Youtube.

Ishte i dashuri i modeles Vitaly, që dha lajmin për ndjekësit e tij në Instagram, ndërkohë që u shpreh se e dashura e tij theu rrjetin.

“Duke festuar, “VitalyUncensored” është trending numër një në botë, e dashura ime theu internetin, dhe faqja arriti 10 milionë subskriamber në YOUTUBE !!!! Unë nuk mund t’ju falënderoj mjaftueshëm për gjithë dashurinë dhe mbështetjen!”- shkruan ai.

Link: https://www.instagram.com/p/ByQsHROnlAJ/ https://www.instagram.com/p/ByLg8HzH6mV/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx5cTAFHC2F/