Home Sport “E bëra sërish”, tifozja seksi futet sërish në fushë dhe shënon gol…
“E bëra sërish”, tifozja seksi futet sërish në fushë dhe shënon gol…
0

“E bëra sërish”, tifozja seksi futet sërish në fushë dhe shënon gol…

0
0

Modelja ruse, Kinsey Wolanski, hyri në fushë në finalen e Ligës së Kampionëve dhe sot emri i saj është ndër më të komentuarit në rrjetet sociale dhe mediat rozë.

Ajo u bë menjher një nga vajzat më të njohura në botë, pasi llogaria saj u shtua me 2.5 milionë ndjekës në vetëm pak ditë. Megjithatë Uefa kërkoi që llogaria e saj të bllokohej menjëherë, për shkak të publicitetit të padrejtë.

Megjithatë ajo ka vijuar që të publikojë foto dhe video në Twitter, ku shfaqet provokuese dhe vazhdimisht publikon aktivitete nga përditshmëria.

Ajo ka postuar një video në “Tëitter”, më saktë një montim të fansave, ku shihet se futet sërish në fushë dhe shënon gol.

Siç duket në video, tifozët kanë montuar trupin e saj që futej në fushën e stadiumit “Wanda Metropolitano” ditën e shtunë, si të ishte në fushën e “Santiago Bernabeut”, në takimin e disa muajve më parë mes River Plejtit dhe Boka Xhuniorsit, i vlefshëm për finalen e Kupës Libertadores.

Vetë Kinsi e ka postuar këtë video në llogarinë e saj në “Twitter”, ku me shaka shkruan: “E bëra sërish”.

Link: https://twitter.com/KinseyWolanski/status/1135599183249989636

Burimi i fotos: https://twitter.com/KinseyWolanski7