Home Sport E mbajti të fshehur, sulmuesi i Milanit martohet në një ceremoni sekrete
E mbajti të fshehur, sulmuesi i Milanit martohet në një ceremoni sekrete
0

E mbajti të fshehur, sulmuesi i Milanit martohet në një ceremoni sekrete

0
0

Futbollisti polak i skuadrës së Milanit, Krzysztof Piątek dhe partnerja e tij Paulina Procyk i dhanë fund beqarisë në një ceremoni tërësisht private.

Bëhet e ditur se ceremonia e martesës sekrete u zhvillua në kështjellën Joannitóë në Lagóë, provincë polake në Lubuskie.

Po ashtu edhe lista e të ftuarve është mbajtur sekret, që mos të kishte rrjedhje informacioni. Ndërkaq vetë futbollisti ka ndarë me ndjekësit disa foto nga ceremonia private.

View this post on Instagram

01.06.2019 ♥️

A post shared by Krzysztof Piątek (@pjona_9) on

Link: https://www.instagram.com/p/ByQF6gpomm4/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByNZgUjoJea/