Home Sport “Pushtoi” finalen e Championsit, tifozja seksi rikthehet me video të nxehta
“Pushtoi” finalen e Championsit, tifozja seksi rikthehet me video të nxehta
0

“Pushtoi” finalen e Championsit, tifozja seksi rikthehet me video të nxehta

0
0

Kinnsey Walanski, me vrapin e saj në finalen e madhe të Champions League, bëri xhiron e botës në vetëm pak minuta.

Vrapi i saj me rroba banjo, ishte ndoshta aksioni më i bukur i ndeshjes finale. I gjithë synimi ishte që, bukuroshja ruse të promovonte “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike.

Dhe rezultatet ishin befasuese, pasi në pak minuta ajo shtoi 2.5 milionë ndjekës në Instagram. Por pas vendimit të UEFA-s, për ti mbyllur faqen në rrjetin social, duket se Walanskit i është rikthyer sërish Instgrami.

Ajo ka publikuar disa foto dhe video ku shfaqet mjaft provokuese, teksa po shijon pushimet në Ibiza.

Link: https://www.instagram.com/p/ByVpd0vpxDl/

Link: https://www.instagram.com/stories/kinsey_sue/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByL60p3pgah/