Home Sport Jo vetëm David Beckham, edhe futbollisti shqiptar puth vajzën në buzë
Jo vetëm David Beckham, edhe futbollisti shqiptar puth vajzën në buzë
0

Jo vetëm David Beckham, edhe futbollisti shqiptar puth vajzën në buzë

0
0

Ditët e fundit në media sociale David Beckham, ka publikuar një video nga udhëtimi i tyre familjar, ku i dhuron vajzës së tij Harper, një puthje në buzë.

Por David Beckham nuk është babi i vetëm që dhuron puthje në këtë mënyrë.

Futbollisti shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi, i cili është baba i dy fëmijëve, një vajze dhe një djali, ka bërë një veprim të ngjashëm.

Teksa po kalon pushimet me familjen, Shkodran Mustafi nuk ka nguruar që të zbulojë disa momente private për 1.2 milionë ndjekësit e tij në Instagram.

Mustafi ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet në pishinë, duke u argëtuar më vajzën 2-vjeçare, e cila i afrohet dhe e puth në buzë.

Kujtojmë se Shkodran Mustafi dhe Vjosa Kaba u martuan në Gostivar, në vitin 2016.

Link:https://www.instagram.com/stories/shkodranmustafi/

Link: https://www.instagram.com/p/BycguK8F6tg/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx7T_HYlCsJ/