Home Sport “Babai u çlirua se nuk isha nudo!”, rrëfehet tifozja seksi
“Babai u çlirua se nuk isha nudo!”, rrëfehet tifozja seksi
0

“Babai u çlirua se nuk isha nudo!”, rrëfehet tifozja seksi

0
0

Modelja ruse Kinsi Volanski ishte një nga surprizat që tërhoqën vëmendjen nga finalja e fundit e Champions-it.

Në një intervistë për The Sun, modelja 22- vjeçare zbuloi se mjaftoi që vendosi këmbët e saj për disa sekonda në “Wanda Metropolitano” për t’i ndryshuar jetën dhe portofolin!

Kinsey ka treguar edhe disa detaje të tjera pas arrestimit nga policia dhe reagimet nga familja e saj, aq më tepër që babanë e ka polic në Los Angeles.

“Sigurisht që nuk u tregova për atë që do të bëja, por a u surprizuan ata? Jo, mendoj se ata e dinë sesi jam unë. Babai u çlirua që unë mbaja një kostum rrobash banje kur hyra në fushë dhe nuk isha 100% nudo”, përfundon Kinsi duke qeshur.

Link: https://www.thesun.co.uk/sport/9251905/kinsey-wolanski-flirty-messages-champions-league-streaker/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByL60p3pgah/