Home ShowBiz “I ikën vitet!” Mamaja Oriola Marashit zbulon se pse i Iutet modeles, ja si ia kthen ajo
“I ikën vitet!” Mamaja Oriola Marashit zbulon se pse i Iutet modeles, ja si ia kthen ajo
0

“I ikën vitet!” Mamaja Oriola Marashit zbulon se pse i Iutet modeles, ja si ia kthen ajo

0
0

Fotot e shumta provokuese që ajo publikon në rrjetet sociale kanë bërë modelen Oriola Marashi shumë të lakuar edhe në media.

Mëgjithatë pjesë e mediave rozë, shpesh herë bëhet edha mamaja e Oriolës, Xhoi Jakaj, administratore e Përgjithshme e Ora News dhe Channel One.

Xhoi njihet për karizmin e saj dhe komentet pikante, ndërkohë që së fundmi ka rikujtuar një foto me vajzën, të cilën e ka shoqëruar me një përshkrim interesant.

“Sa mirë që fb më solli këto dy foto dashurie se ka dy vjet që i lutem Oriola Marashi merre mamen në një set e më thotë prit mamita edhe pak, por se di Ori që mamit i ikën vitet…”- shkruan Xhoi Jakaj.

Link:https://www.instagram.com/p/ByiesYiAI8p/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BGmrzdRptIm/