Home ShowBiz “E urrej këtë foto, por…”, guxon këngëtarja shqiptare
“E urrej këtë foto, por…”, guxon këngëtarja shqiptare
0

“E urrej këtë foto, por…”, guxon këngëtarja shqiptare

0
0

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka korrur sukses të jashtëzakonshëm ndërkombëtar. Ajo dhuron spektakël jo vetëm në skenë dhe televizion, por edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ruan kontaktin me fansat.

Së fundmi, këngëtarja e cila njihet për karakterin e saj të drejtpërdrejtë, ka vendosur që të publikojë një foto pa make up, dhe në mënyrë të shkujdesur. Fotoja e publikuar nga Bebe është e realizuar nga Paparazzi, por ajo ka vendosur që pikërisht një foto të tilla ta ndajë vetë me ndjekësit në Instagram.

“E urrej kete foto nga paparazzi, por po e postoj sepse eshte REALE. Po shkoja te bleja ca ushqime per te gatuar “chili” dhe ca bileta llotarie. Me qe ra fjala, fitova 25 dollare.”- shkruan Bebe.

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BynNDLYleHb/