Home ShowBiz Mamaja e Rita Orës takon princ Harryn, zbulon se çfarë i tha ai
Mamaja e Rita Orës takon princ Harryn, zbulon se çfarë i tha ai
0

Mamaja e Rita Orës takon princ Harryn, zbulon se çfarë i tha ai

0
0

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora mbrëmjen e kaluar këndoi në kuadër të një koncerti, paratë e të cilit do të dhurohen për bamirësi.

Për të ndjekur koncertin atë nga afër, ishte edhe Princi Harry dhe natyrisht e ëma e Ritës, e cila ka ndarë me ndjekësit momente nga ky koncert.

Ajo së fundi ka postuar disa fotografi nga takimi me Princin, ku edhe tregoi se çfarë i kishte thënë ai.

“Të nderuar që morën pjesë në koncert në Hampton Court Palace për të mbledhur para për bamirësinë Sentebale të Princit Harry’s African Aids.

Ai ishte aq modest gjatë koncerit me fjalimin e tij, ku shpreh:”Unë nuk do të marrë shumë nga koha juaj. Unë e kuptoj që ju jeni këtu për të parë Rita Ora dhe jo mua – sidomos ju në aty”–  shkruan ndër të tjera mamaja e Rita Orës.

Link dhe burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BymsTg-ge7e/