Home ShowBiz Si rrallë herë, Ledri Vula i shpreh dashurinë për njeriun e zemrës
Si rrallë herë, Ledri Vula i shpreh dashurinë për njeriun e zemrës
0

Si rrallë herë, Ledri Vula i shpreh dashurinë për njeriun e zemrës

0
0

Reperi Ledri Vula është një nga më të njohurit në skenën e hip-hopit në vendin tonë. Ai ka korrur shumë suksese të njëpasnjëshme me hitet e tij.

Ledri pëlqehet shumë nga publiku dhe sidomos nga vajzat, megjithatë nuk shprehet shumë për jetën e tij personale.

Së fundmi Ledri ka uruar publikisht babain e tij me rastin e ditëlindjes.“Nga zemra ime tek e jotja babi. Ti gjithmonë do të mbetesh special për mua. Urime ditëlindjen”.- shkruan reperi.

ditl

Link: https://www.instagram.com/stories/ledrivula/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuUFqKXnh8d/