Home ShowBiz Afrona feston festën e beqarisë, dalin pamjet e para
Afrona feston festën e beqarisë, dalin pamjet e para
0

Afrona feston festën e beqarisë, dalin pamjet e para

0
0

Ditët e beqarisë po shkojnë drejt fundit për modelen e njohur Afronën dhe këngëtarin Blero. Shumë shpejt, çifti i shumë përfolur në media do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni madhështore.

Kështu, Afron po shijon në maksimum ditët e saj si e pamartuar. Afrona po shijon në Mykonos të Greqisë, së bashku me shoqet e saj disa pushime përrlallore.

Por përmes postimeve në Instagram, Afrona ka zbuluar se po feston festën e beqarisë.

“Nusja e ardhshme. Faleminderit për gjithçka dhe kohën e bukur të grupit më të mirë ndonjëherë. P.S, Blero Muharremi, të dua”.- shkruan Afrona.

Link: https://www.instagram.com/p/ByufqyCI4mZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BysDT03okKD/