Home ShowBiz Meda feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtari
Meda feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtari
0

Meda feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtari

0
0

Meda është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shiqptar, i cili prej vitesh ka sjellë këngë mjaft të pëlqyera.

Të kënduara nga zëri melodioz i Medës, shumë këngë të tij janë kthyer në hite, ndërkohë që mbahen mend gjatë ne memorien e publikut.

Ditën e sotme është një ditë e veçantë për këngëtarin, pasi feston 40 vjetorin e lindjes.

Meda është baba i katër fëmijëve dhe duket shumë i lumtur pranë tyre dhe gruas Luljetës.

View this post on Instagram

@agongjinofciphoto

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/BxAB0CjHtIh/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByVh8fYIt29/