Home Aktualitet William Levy drejt ndarjes nga bashkëshortja?! Këto janë dyshimet e mediave spanjolle
William Levy drejt ndarjes nga bashkëshortja?! Këto janë dyshimet e mediave spanjolle
0

William Levy drejt ndarjes nga bashkëshortja?! Këto janë dyshimet e mediave spanjolle

0
0

Për disa muaj thuhet se William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë ndarë. Kjo pasi çifti i njohur nuk është shfaqur së bashku prej kohësh, në ndonjë event profesional apo familjar.

Sipas mediave spanjolle, thuhet se çiftit ata nuk janë parë bashkë prej kohësh, madje edhe ditëlindjen e saj, Elisabeth nuk e festoi me William. Ndër të tjera është vënë re fakti që në një prej festave të vajzës së tyre çifti nuk kanë qenë bashkë.

Kjo pasi edhe urimet, çifti i njohur i bëri të ndara në rrjetet sociale. William dhe Elisabeth janë martuar në vitin 2003 dhe janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Në media është folur shpesh për një ndarje mes tyre për shkaqe tradhtie nga ana e Ëilliam, por asgjë nuk është pranuar nga dy aktorët.

Link: https://www.telemundo.com/entretenimiento/2019/06/13/elizabeth-gutierrez-reacciona-los-rumores-de-separacion-de-william-levy?image=8938434

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bqhyji3hufQ/