Home Sport Vrapoi me bikini në fushë, modelja seksi zbulon nëse ka bërë video pornografike
Vrapoi me bikini në fushë, modelja seksi zbulon nëse ka bërë video pornografike
0

Vrapoi me bikini në fushë, modelja seksi zbulon nëse ka bërë video pornografike

0
0

Kinnsey Walanski, me vrapin e saj në finalen e madhe të Champions League, bëri xhiron e botës në vetëm pak minuta.

Vrapi i saj me rroba banjo, ishte ndoshta aksioni më i bukur i ndeshjes finale. I gjithë synimi ishte që, bukuroshja ruse të promovonte “Vitaly Uncensured”, një faqe në internet që ka përmbajtje erotike.

Në një intervistë të fundit për “The Sun”, modelja me format bombastike, ka zbuluar nëse ka marrë pjesë në ndonjë video pornografike.

Kinsey ka këmbngulur se ajo kurrë nuk ka marrë pjesë në këtë industry, duke iu dhënë fund thashethemeve në Internet.

“Pas disa artikujsh të pasaktë në internet, unë do ta sqaroj këtë: Kurrë nuk kam modeluar lakuriq. Unë definitivisht nuk kam bërë pornografi. Unë jam një agjente e pasurive të paluajtshme dhe investitore. Qëllimi im afatgjatë është që të ruaj gjithçka që bëj dhe ta kthej atë në pasuri të patundshme”, shtoi modelja.

Link: https://www.thesun.co.uk/sport/football/9311380/kinsey-wolanski-denies-porn-champions-league-real-estate-empire/

Burimi i fotos: https://twitter.com/KinseyWolanski7/status/1134969798398554113