Home ShowBiz E tepron me fotoshop në gjoks, por ja si duket modelja e njohur
E tepron me fotoshop në gjoks, por ja si duket modelja e njohur
0

E tepron me fotoshop në gjoks, por ja si duket modelja e njohur

0
0

Khlow Tears është një modele e njohur në Kanada, e cila nuk heziton që të zbulojë format e saj trupore.

Së fundmi modelja ka publikuar disa foto në Instagram, ku shihet dukshmë përdorimi i fotoshopit në pjesën e gjoksit.

Megjithatë, format e saj trupore marrin vëmendjen e ndjekësve.

View this post on Instagram

You look like my next mistake 👀

A post shared by Khloë Terae 🇨🇦 (@khloe) on

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By0hhHJFAnn/

Link: https://www.instagram.com/p/ByQryIcFU8v/

Link: https://www.instagram.com/p/BtwgZnYFleW/