Home ShowBiz Pas ndarjes nga i dashuri, Dua Lipa në krahët e një tjetër bukuroshi
Pas ndarjes nga i dashuri, Dua Lipa në krahët e një tjetër bukuroshi
0

Pas ndarjes nga i dashuri, Dua Lipa në krahët e një tjetër bukuroshi

0
0

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe modeli britanik Isaac Carew, i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm pak ditë më parë.

Ish i dashuri i Dua Lipës me anë të disa fotove në Instagram, pohoi se po e përjetonte shumë keq ndarjen nga bukuroshja shqiptare.

Mirpo së fundmi ka qarkulluar në media se Dua Lipa është në një romancë dashurie me vëllain e modeleve Gigi dhe Bella Hadid, Anwar Hadid.

“Dua është takuar me Hadid edhe gjatë muajve të fundit të lidhjes me Isaac. Tanimë kur kapitulli me Isaac ka përfunduar në mënyrë definitive, dyshja po frekuentohen çdo herë e më shumë me njëri – tjetrin. Romanca është në fillimet e saj, drejt konsolidimit.”-ka thënë burimi.

Link: https://www.instagram.com/p/ByD7Mx5BlU6/

View this post on Instagram

"Whatsgood my fckn kidddd"

A post shared by A+ (@anwarhadid) on

Link: https://www.instagram.com/p/BjDz4IMh8n6/

View this post on Instagram

my rock

A post shared by A+ (@anwarhadid) on

Link: https://www.instagram.com/p/BFKM5VHB2gV/

Burimi i fotos: