Home Sport Kristiano Ronaldo dhe Georgina puthje pasionante në pishinë
Kristiano Ronaldo dhe Georgina puthje pasionante në pishinë
0

Kristiano Ronaldo dhe Georgina puthje pasionante në pishinë

0
0

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez po shijojnë pushimet në Sait Tropez.

Çifti i njohur janë fotografuar në bordin e jahtit luksoz, teksa po lahen në pishinë dhe po shijojnë natyrën fantastike.

Georgina vuri në pah format e saj bombastike ndërsa Cristiano trupin e tonifikuar.

View this post on Instagram

@yamamayofficial ⚓️🛥❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

Amore mio 💏😘

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

 

Link: https://www.instagram.com/p/BzDr4zAIdjG/ https://www.instagram.com/p/BzEB_TWAx0t/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzEB_TWAx0t/