Home ShowBiz Puth të bijën në buzë publikisht, David Beckham kritikohet nga ndjekësit
Puth të bijën në buzë publikisht, David Beckham kritikohet nga ndjekësit
0

Puth të bijën në buzë publikisht, David Beckham kritikohet nga ndjekësit

0
0

David Backham është kritikuar vazhdimisht për mënyrën sesi ai i shfaq dashurinë së bijës.

Gjatë çerek finales së Kupës Botërore të futbollit të femrave, që u luajt në Francë, ish futbollisti ndau një puthje të ëmbël me vajzën e tij.

David u fotografua së bashku më të voglën e tij në bankinat e Stade Oceane, ku nuk ngurruan të brohorisnin gjatë ndeshjes Angli-Norvegji për Lionessët.

Gjatë lojës, e cila po vijonte me rezultatin 3-0, David e shfaqi dashurinë ndaj së bijës 7-vjeçare ashtu sikurse ai di; duke e puthur në buzë.

Mirëpo gjesti i Beckham ka shkaktuar tek tifozët reagime të shumëllojta. Madje kishte edhe nga ato persona të cilët e konsideruan puthjen shumë intime.

Link dhe burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzQeYgipBxu/