Home ShowBiz Blero publikon listën e këngëtarëve që do të këndojnë tek dasma e tij
Blero publikon listën e këngëtarëve që do të këndojnë tek dasma e tij
0

Blero publikon listën e këngëtarëve që do të këndojnë tek dasma e tij

0
0

Këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika do të kurorzojnë me martesë lidhjen e tyre disa vjeçare.

Tashmë çifti i njohur ka filluar përgatitjet, pasi dasma do të zhvillohet në shtator. Ndërkohë që në media tashmë kanë filluar që të qarkullojnë lajme mbi organizimin e martesës.

Madje dolën edhe emrat e artistëve që do të performonin në dasmë. Por Blero me anë të një postimi në Instagram, i zbuloi vetë emrat e këngëtarëse që do të këndojnë në dasmën e tyre.

“Sa per info; ne dasmen tone do te kendoj Sabri Fejzullahu, Ramadan Krasniqi, Shkurte Gashi. thash te ju informoj sakt. flm me dashuri Afrona dhe Blero”, ka shkruar ai.

blero

Link: https://www.instagram.com/stories/bleromuharremi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvSNrQ5pPAe/