Home ShowBiz Romeo Veshaj flet per martesën, ja ku do ti kalojë pushimet me Jonidën
Romeo Veshaj flet per martesën, ja ku do ti kalojë pushimet me Jonidën
0

Romeo Veshaj flet per martesën, ja ku do ti kalojë pushimet me Jonidën

0
0

Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi tashmë kanë zyrtarizuar publikisht lidhjen e tyre të përfolur gjatë në media.

Këngëtarja e njohur e ftuar së fundmi në puntatën e parë të emisionit më të ri “Treshat”, emision që drejtohet nga binjakët Veshaj dhe Bora Zemani, puthi publikisht Romeon.

Të ftuar tek “Për drekë me mua”, Romeo ka folur për planet për martesë me këngëtaren. Ai u shpreh se e ka gjetur dashurinë e tij dhe me të mbaruar emisioni do të niseshin për në Maldive.

I pyetur nga Ardit Gjebrea nëse do ta ftonte të këndonte në dasmë, ai iu përgjigj me shaka se “në dasmën e tij me partneren e cila ndodhet këtu” do të donte të mos këndonte askush.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=1ZynzOvc2Fc

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bzi1QiWFISJ/