Home ShowBiz Publikohet fotoja, Afrona krah Bleros me fustan nuserie
Publikohet fotoja, Afrona krah Bleros me fustan nuserie
0

Publikohet fotoja, Afrona krah Bleros me fustan nuserie

0
0

Këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika do të kurorzojnë me martesë lidhjen e tyre disa vjeçare.

Tashmë çifti i njohur ka filluar përgatitjet, pasi dasma do të zhvillohet në shtator. Ndërkohë që në media tashmë kanë filluar që të qarkullojnë lajme mbi organizimin e martesës.

Së fundmi partnerja e Bleros, modelja Afrona Dika ka publikuar një foto ku shfaqet me fustan nuserie krah partnerit të saj.

“Sepese të dua…” shkruan Afrona krahas fotos ku shfaqen të dy çift, ndërkohë që të gjithë u bënë kuriozë për fustanin e bardhë të modeles.

2083636242412490741_228260446

Link: https://www.instagram.com/stories/afronadika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzqrwNcolZ6/