Home ShowBiz “Kur njerëzit i ngulin sytë në publik”, Dafina bën gjestin e çuditshëm
“Kur njerëzit i ngulin sytë në publik”, Dafina bën gjestin e çuditshëm
0

“Kur njerëzit i ngulin sytë në publik”, Dafina bën gjestin e çuditshëm

0
0

Ajo njihet si një nga këngëtaret e cila ndryshon vazhdimisht look. Po flasim për Dafina Zeqirin, e cila njihet për performancat e saj në skenë, ku shfaqet shumë e zjarrtë.

Shumë e ndjekur në Instagram, Dafina Zeqiri, ndan me ta pothuajse gjithçka nga përditshmëria e saj, por edhe promovon projektet e reja muzikore.

Në videon e publikuar së fundmi në Instagram, këngëtarja ka treguar sesi reagon kur njerëzit i ngulin sytë në publik.

“Kur njerëzit më ngulin sytë mua në publik”- shkruan këngëtarja krahas videos, ku shihet teksa lëpin gishtin tregues e më pas gjoksin.

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz0S4Pjh1xQ/