Home ShowBiz Ish-kandidatja për deputet i vë ‘flakën’ rrjetit, tregon format bombastike
Ish-kandidatja për deputet i vë ‘flakën’ rrjetit, tregon format bombastike
0

Ish-kandidatja për deputet i vë ‘flakën’ rrjetit, tregon format bombastike

0
0

Arnida Çapi është një nga avokatet shqiptare më seksi, e cila u bë shumë e famshme në momentin që vendosi të kandidojë për deputete si pjesë e partisë së Spartak Ngjelës.

Së fundmi Çapi ka nisur pushimet dhe nuk ka hezituar që të publikojë foto ku shfaq format e saj bombastike.

Në një postim në rrjetet sociale, Arnida ka dalë në dritare veshur me rrobat e banjos dhe ka pozuar disa herë duke ekspozuar të pasmet dhe format.

Link: https://www.instagram.com/p/Bz2kDgFAkkT/

Link: https://www.instagram.com/p/BznlZhKACbk/

View this post on Instagram

Look what the fisherman got 😉🐠 #summer2019

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

Link: https://www.instagram.com/p/BznbNDWAAe3/

Link: https://www.instagram.com/p/Bxg7m3Kg-xV/

View this post on Instagram

#sunkissed #mermaid

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

Link: https://www.instagram.com/p/ByfVIG8gWdN/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz2kDgFAkkT/