Home ShowBiz Mamaja e Jonidës “zihet” në mes të plazhit për vëndin
Mamaja e Jonidës “zihet” në mes të plazhit për vëndin
0

Mamaja e Jonidës “zihet” në mes të plazhit për vëndin

0
0

Jonida Maliqi është duke shijuar disa ditë pushimesh me nënën e saj dhe me djalin. Në instastory Jonida na ka shkrirë së qeshuri me disa video të nënës së saj në plazh.

Mamasë së Jonidës një ditë më parë i kishte zënë vëndin një pushuese që ndodhej në plazh dhe për këtë ajo ishte nevrikosur. Meda duket të nesërmen ajo është ngritur më herët për të zënë vëndin në plazh.

Pra nuk ka pasur konflikt fizik mes dy palëve por vetëm e ëma e Jonidës është shprehur që nuk i ka ardhur mirë që i është zënë vëndi.

Link: https://www.instagram.com/p/B0djbSknTEW/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0djbSknTEW/