Home Lifestyle Nuk do ta besoni sa kushton këmisha e Lorit
Nuk do ta besoni sa kushton këmisha e Lorit
0

Nuk do ta besoni sa kushton këmisha e Lorit

0
0

Fashionisja shqiptare Lori Hoxha një prej vajzave më të komentuara në rrjetet sociale dallon gjithmonë për pamjen dhe stilin e saj të veçantë në të veshur.

Veshjet e saj përveçse gjithmonë të kombinuara, dallohen edhe prej markave të shtrenjta që Lori zgjedh, ndër to edhe kjo këmishë Balenciaga e cila ka kushtuar plot 695 euro.

Trashëgimtarja e Top Channel, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan vazhdimisht me ndjekësit momente nga pushimet luksoze dhe jeta e saj e përditshme.

Link: https://www.instagram.com/p/B0-8bgsgXua/?utm_source=ig_web_copy_link

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0vIiD6l3oC/