Home ShowBiz Fansat koreanë suprizojnë në aeroport këngëtaren shqiptare
Fansat koreanë suprizojnë në aeroport këngëtaren shqiptare
0

Fansat koreanë suprizojnë në aeroport këngëtaren shqiptare

0
0

Pas pushimeve në Ibiza të Spanjës, Rita Ora është nisur drejt Koresë së Jugut, për vijuar ne turin e koncerteve të saj.

Por këngëtarja është ndeshur me një surprizë të bukur sapo ka zbritur në aeroportin e Seulit, ku e kanë pritur fansa të shumtë.

Ata kanë kërkuar foto dhe autograf nga këngëtarja e njohur.

Një video nga ky moment është shpërndarë nga motra e Ritës në instagramin e saj.

Ndërkaq këngëtarja duket mjaft e emocionuar mes fansave për surprizën të cilën dukej qartë që nuk e priste.

elena ora

Elena ora 2

Link: https://www.instagram.com/elenaora/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByaQG29FKSQ/