Home ShowBiz Këngëtarja poza të nxehta nga Santorini
Këngëtarja poza të nxehta nga Santorini
0

Këngëtarja poza të nxehta nga Santorini

0
0

Rozana Radi ashtu si shumë personazhe të famshëm ka nisur së fundmi pushimet.

Ajo ka zgjedhur brigjet e Santorinit në Greqi për të pushuar në këto të ditë të nxehta gushti.

Rozi e cila është mjaft aktivite në rrjetet sociale ka vendosur të postojë disa foto provokuese nga pushimet, duke u shfaqur e relaksuar dhe në një formë mjaft të mirë fizike.

Fotot e aktores kanë siguruar mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Link: https://www.instagram.com/p/B1I5A-ClJAI/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B02qMPul0yy/