Home ShowBiz Morena Taraku surprizon me pamjen e re
Morena Taraku surprizon me pamjen e re
0

Morena Taraku surprizon me pamjen e re

0
0

Këngëtarja Morena Taraku ka ndryshuar totalisht pamje, duke u shndërruar në një biondinë.

Nga një postim I fundit në Instagram këngëtarja shfaqet me flok ngjyrë platini dhe duhet pranuar se duket bukur.

Megjithatë Morena duket ende e pavendosur lidhur me ngjyrën, pasi pyet fansat nëse është më mirë bionde apo brune.

Ndjekësit e këngëtares e kanë komplimentuar për ndryshimet e bëra, ndërsa shumica janë të mendimit se këngëtares I shkon çdo ngjyrë.

View this post on Instagram

BLONDE OR BRUNETTE 🤷🏼‍♀️🤷🏽‍♀️

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Link: https://www.instagram.com/p/B1ERqOsFDN5/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzslDJylbR6/