Home ShowBiz Rrëfehet Angela Martini, përse hoqi dorë nga modelimi dhe cfarë e shtyu drejt një jete tjetër
Rrëfehet Angela Martini, përse hoqi dorë nga modelimi dhe cfarë e shtyu drejt një jete tjetër
0

Rrëfehet Angela Martini, përse hoqi dorë nga modelimi dhe cfarë e shtyu drejt një jete tjetër

0
0

Bukuroshja Angela Martini e shkëputur nga bota e modelingut që në moshën 24 vjeçare rrëfen për herë të parë në një intervistë për Haute Living, gjithcka mbi jetën e saj.

Angela rrëfen se si hoqi dorë nga bota e modës për tu marrë me projekte të reja në jetën e saj, një prej të cilave është edhe publikimi i librit “Ambasador I dritës”.

Libri që pritet të dalë në tetor, sjell një rrëfim të sinqertë të Angelës për vështirësitë gjatë largimit nga Shqipëria në periudhën e komunizmit dhe gjithë peripecitë që erdhën më pas.

Gjatë intervitës Angela rrëfen marëdhënien e veçantë që ka me të ëmën, të cilët e kanë përfshirë në librin e saj.

Ndërkaq lidhur me modelingun, Martini thotë se pas 8 vitesh kuptoi se duhet të merrej me diçka tjetër që përfshinte ambicie të reja.

Burimi i lajmit: https://hauteliving.com/2019/08/former-miss-universe-angela-martini-tells-all/672985/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B06WN5Snntd/