Home ShowBiz Shikoni sa është rritur Rene, Roberti sjell foton e ëmbël të së bijës
Shikoni sa është rritur Rene, Roberti sjell foton e ëmbël të së bijës
0

Shikoni sa është rritur Rene, Roberti sjell foton e ëmbël të së bijës

0
0

Robert Berisha ka publikuar së fundmi një fotografi të së bijës në Instastory.

Vogëlushja Rene, që duhet thënë se është rritur dhe zbukuruar edhe më shumë, pozon mbi motorrin e të jatit dhe duket se ka një pasion ashtu si edhe I atij për motorrat.

Robert Berisha dhe këngëtarja Nora Istrefi janë bërë shpesh herë burim thashethemesh për një ndarje të mundshme, por asnjë gjë nuk është vërtetuar deri tani.

Çifti ndërkaq është duke vijuar me axhendën e ngjeshur të koncerteve gjatë këtij sezoni veror.

robert berisha

Link: https://www.instagram.com/robertberishaofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bla-xiZlEKh/