Home Lifestyle Si ti rrëzosh kilogramët pas lindjes? Cili është sekreti i vajzave të ekranit..
Si ti rrëzosh kilogramët pas lindjes? Cili është sekreti i vajzave të ekranit..
0

Si ti rrëzosh kilogramët pas lindjes? Cili është sekreti i vajzave të ekranit..

0
0

Moderatorja simpatike Jona Spahiu është bërë nëna e një djali pak kohë më parë dhe duket se nuk e ka patur dhe aq të vështirë të rikthejë format.

Këtë e dëshmon edhe përmes një foto në instastoryn e saj, ku na tregon se peshon 59,3 kg për një gjatësi 1.70.

Jona duket e lumtur me rezultatin e arritur dhe duhet thënë se raporti peshë-gjatësi është ndër më idealët

Edhe pse nuk na i ka thënë se cili është sekreti i saj, jemi të bindur se me një dietë rigoroze dhe aktivitet fizik mund të arrish peshën ideale në shumë pak kohë pas lindjes.

Jona Spahiu

Link: https://www.instagram.com/jonaspahiuu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0EjgI6hGCM/