Home ShowBiz Dhurata Dora pjesë e koncertit që u kthye në tragjedi, ja çfarë thotë këngëtarja..
Dhurata Dora pjesë e koncertit që u kthye në tragjedi, ja çfarë thotë këngëtarja..
0

Dhurata Dora pjesë e koncertit që u kthye në tragjedi, ja çfarë thotë këngëtarja..

0
0

Koncerti I djeshëm i reperit Soolker në Algjeri u shndërrua në një tragjedi të vërtetë ku humbën jetën 5 persona dhe u plagosën 21 të tjerë.

Në këtë skenë se bashku me Soolking ka performuar edhe këngëtarja Dhurata Dora.

Në një status të saj në Instastory këngëtarja ka falënderuar publikun algjerian që e mirëpritën shumë ngrohtë.

Ajo është shprehur gjithashtu tejet e hidhëruar për lajmet e këqija.

Në statusin e saj Dhurata shkruan: “Faleminderit Algjeri për mikpritjen e ngrohtë ju dua, por lajmet e këqija më shkatërruan, pushofshi në paqe”

Ajo ka shpërndarë në instastoryn e saj edhe reagimin e reperit Soolking i cili gjithashtu është shprehur i hidhëruar për humbjen e jetëve gjatë koncertit.

Personat humbën jetën pasi u rrëzuan në një prej hyrjeve të stadiumit ku do të mbahej koncerti.

dhurata dora

dhurata..

Link: https://www.instagram.com/dhuratadora/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BwkkP9QHdrK/