Home ShowBiz Tuna bën veprimin e papritur, fansat nuk lënë gjë pa i thënë
Tuna bën veprimin e papritur, fansat nuk lënë gjë pa i thënë
0

Tuna bën veprimin e papritur, fansat nuk lënë gjë pa i thënë

0
0

Ajo është duke pushuar së fundmi në ishujt Mauritus dhe poston vazhdimisht foto nga aventurat e saj në ishull.

Së fundmi Tuna është shfaqur duke pozuar e ulur mbi një breshkë gjigande, por duket se ky veprim nuk i ka pëlqyer aspak fansave.

Ata kanë vërshuar në komente negative, duke mos e konsideruar aspak normal këtë veprim të Tunës.

“ S’kisha parë ndonjëherë veprim të tillë, aspak e këndshme”, thotë një komentuese, ndërsa një tjetër i thotë Tunës të çohet pasi po i zë frymës kafshës së gjorë.

Këngëtarja nuk ka reaguar ndaj këtyre mesazhe, madje as nuk e ka fshirë foton pavaresisht gjithë komenteve negative.

Tuna është parë e vetme në këto pushime, pa djalin dhe bashkëshortin.

Kjo ngjalli jo pak dyshime për martesën e çiftit, shumica dyshuan për një ndarje mes tyre, por deri tani nuk ka asnjë konfirmim për një gjë të tillë.

Inkedtuna_LI

Inkedtuna2_LI

Inkedtuna3_LI

Inkedtuna4_LI

Link: https://www.instagram.com/p/B2M9eOCFJ_i/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bxc-lCThP3I/