Home ShowBiz Guxon Oriola, del pa të brendshme, fotot e fundit po çmendin rrjetin
Guxon Oriola, del pa të brendshme, fotot e fundit po çmendin rrjetin
0

Guxon Oriola, del pa të brendshme, fotot e fundit po çmendin rrjetin

0
0

Modelja e njohur Oriola Marashi e njohur për linjat e saj perfekte provokon vazhdimisht me foto të nxehta në të cilat shfaqet gjithnjë e më në formë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto me një fustan të gjatë ngjyrë gri gjithë shkëlqim, ndërsa ekspozon këmbët e gjata.

Fustani është i çarë deri në bel dhe nëse do të shihni me vëmendje, modelja nuk duket të ketë veshur të brendshme.

Oriola duket vërtetë shumë bukur në këto foto dhe këtë e kanë vëne re edhe fansat të cilët kanë shpërthyer në komente pozitive për format e saj.

“Cdo gjë që ti vesh duket perfekte”, i thotë një komentues, ndërsa një tjetër e quan perëndeshë.

Oriola poston vazhdimisht foto në rrjetin social Instagram.

Fotot e saj marrin gjithnjë vëmendje nga ana e fansave të cilët i konsiderojnë ato gjithnjë e më të bukura.

Link: https://www.instagram.com/p/B2glw4VBl_k/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bs3pnyUFMCj/