Home ShowBiz Habitet Rezarta Shkurta, nuk ju beson syve, as ju nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur
Habitet Rezarta Shkurta, nuk ju beson syve, as ju nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur
0

Habitet Rezarta Shkurta, nuk ju beson syve, as ju nuk do ta besoni çfarë i ka ndodhur

0
0

Këngëtarja Rezarta Shkurta ishte e ftuar në emisionin “Soiree” në “Top Channel”, ku rrëfeu  gjithë ëndrrat, sekretet dhe dëshirat e saj.

Ajo kishte veshur një fustan të bardhë të çarë dhe që i rrinte mjaft bukur, ndërsa ka postuar një video të shkurtër nga momenti kur hyn në studio.

Por ajo që e ka habitur Rezartën është fakti që kjo video është pëlqyer nga vetë stilistja e famshme Elisabetta Franchi.

Rezarta i ka bërë një foto pëlqimit të bërë nga stilistja ndërsa shkruan: “Më bëjnë sytë apo Elisabetta Franchi sapo më bëri like”

Në fakt Rezarta me të drejtë është habitur pasi kjo do të thotë se veshja e saj ishte aq perfekte saqë i ka rënë në sy edhe një prej emrave më të njohur të botës së modës.

rezarta shkurta

Link: https://www.instagram.com/rezartashkurta/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByHyVdiJllQ/