Home ShowBiz Vajza e Rudinës talent në pikturë, shikoni si i kombinon ngjyrat vogëlushja
Vajza e Rudinës talent në pikturë, shikoni si i kombinon ngjyrat vogëlushja
0

Vajza e Rudinës talent në pikturë, shikoni si i kombinon ngjyrat vogëlushja

0
0

Moderatorja Rudina Magjistare ka nisur së fundmi sezonin e ri të emisionit të pasdites në televizionin “Klan”.

Atë e shohim ndërsa poston vazhdimisht në instagramin e saj, foto e video nga emisioni, por herë pas herë nuk mungojnë edhe momentet familjare me të shoqin apo vogëlushen Mia.

Rudina ka postuar në instastory duart e Mias e cila po pikturon me ngjyrat e reja dhe duhet pranuar se kombinimi i ngjyrave është vërtetë interesant.

Në këtë video Rudina shkruan: “Bojrat e reja patën sukses” dhe në fakt paskan pasur vërtetë sukses, pasi vogëlushja ka pikturuar disa gurë të vegjël duke i bërë të duken kaq bukur.

Rudina dhe partneri i saj boksieri Xhavit Bajrami janë prej disa vitesh së bashku, ndërsa fryt i kësaj marrëdhënieje është vogëlushja Mia.

Link: https://www.instagram.com/rudinamagjistari/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2o1GAphg6h/