Home ShowBiz Vesa Luma merr të birin në punë, pamja e vogëlushit duke i rënë veglave muzikore, do t’ua ëmbëlsojë ditën
Vesa Luma merr të birin në punë, pamja e vogëlushit duke i rënë veglave muzikore, do t’ua ëmbëlsojë ditën
0

Vesa Luma merr të birin në punë, pamja e vogëlushit duke i rënë veglave muzikore, do t’ua ëmbëlsojë ditën

0
0

Këngëtarja Vesa Luma është rikthyer sërish në Zelandën e Re, ku po jeton dhe punon tashmë prej gati dy vitesh.

Pasi kaloi sezonin e verës në Shqipëri për të mbyllur disa projekte të saj, tashmë është bashkuar me të shoqin në Zelandën e Re ku ka nisur punën.

Në disa foto e video të shpërndara në instastory Vesa shfaqet në një shkollë muzike, ku ka marrë me vete edhe të birin.

Ajo ka postuar një video të Liam që i bie veglave muzikore dhe duket kaq i ëmbël dhe i apasionuar pas muzikës.

Mesa duket vogëlushi do të ecë në hapat e prindërve pasi që tani ka shfaqur talent në muzikë.

vesaa

Link: https://www.instagram.com/vesaluma/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1ju-jFJIzz/