Home ShowBiz Përse nuk është e thjeshtë të jesh mashkull, jua shpjegon Linda Rei me përgjigjen befasuese
Përse nuk është e thjeshtë të jesh mashkull, jua shpjegon Linda Rei me përgjigjen befasuese
0

Përse nuk është e thjeshtë të jesh mashkull, jua shpjegon Linda Rei me përgjigjen befasuese

0
0

Linda Rei është transgjinorja më e diskutuar në media e cila u bë e njohur kohë më parë për pjesmarrjen e saj në “Dance with me”, ndërsa më pas e pamë të ftuar në disa emisione televizive.

Së fundmi duket se ka vendosur të qëndrojë larg medias, megjithatë ende vazhdon të tërheqë vëmendjen me çdo gjë që bën apo thotë.

Së fundmi ajo ka postuar në instastoryn e saj një foto ku na tregon se përse është kaq e vështirë të jesh mashkull duke e justifikuar këtë me faktin që një mashkull nuk mund të bëjë make up dhe as të vëjë paruke, “nëse je i shëmtuar, je i shëmtuar dhe nuk çfarë ti bësh”. Thotë ajo në një foton e shpërndarë në instagram.

Linda Rei dhe zgjedhja e saj për tu transformuar në femër shkaktoi shumë bujë në kohën kur filloi të shfaqej në publik dhe të rrëfente historinë e saj.

linda rei

Link: https://www.instagram.com/badgirlrei/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By7GvSjIG9O/