Home ShowBiz E zhveshur në koncert, këngëtarja huton fansat me performancën hot
E zhveshur në koncert, këngëtarja huton fansat me performancën hot
0

E zhveshur në koncert, këngëtarja huton fansat me performancën hot

0
0

Këngëtarja Melinda Ademi është e njohur për shfaqjet e saj të guximshme në koncerte, ku zakonisht e shohim në përformanca të nxehta dhe provokuese.

Këtë herë ajo shfaqet me recipeta të zeza dhe një palë të brendshme po në ngjyrë të zezë duke kërcyer në mes të skenës, ndërsa shfaqet tejet provokuese.

Performanca dhe veshja e saj kanë ndezur skenën dhe fansat e këngëtares të cilët i shohim duke brohoritur.

Këngëtarja është shpehur mirënjohëse për të gjithë fansat e saj, ndërsa një foto me veshjen skenike e ka postuar edhe në instagramin e saj, ndërsa ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive.

“A jeni për një freestyle”, thotë ajo krahas fotos, ndërsa fansat bien dakord me të, por ka edhe nga ata që i kërkojnë twerk.

View this post on Instagram

A jeni per ni freestyle? 🐼

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Inkedmelinda_LI

Link: https://www.instagram.com/melindaademi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3CvelLlUNy/