Home ShowBiz Ana Kabashi provokon sërish, këngëtarja ekspozon format nën fustanin joshës mbuluar me temina
Ana Kabashi provokon sërish, këngëtarja ekspozon format nën fustanin joshës mbuluar me temina
0

Ana Kabashi provokon sërish, këngëtarja ekspozon format nën fustanin joshës mbuluar me temina

0
0

Ajo është një personazh shumë i njohur në botën e showbizit, ndërsa e shohim të shfaqet gjithnjë e më joshëse, në çdo dalje publike të saj.

Këngëtarja Ana Kabashi e cila po angazhohet së fundmi me projekte të reja muzikore di se si ti bëjë për vete fansat e saj.

Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku shfaqet tejet joshëse me një fustan të shkurtër të zi që i rri ngjitur pas trupit dhe me dekoldenë zbuluar.

Fustani i zi është i mbuluar me temina ndërsa e bën këngëtaren që të shkëlqejë e gjitha.

Ajo duket kaq në formë, ndërsa një gjë të tillë e vërtetëtojnë edhe fansat e saj.

Këta të fundit e kanë komplimentuar këngëtaren duke i thënë se asaj çdo gjë i rri mirë.

Link: https://www.instagram.com/p/B3U4svCneDV/

Burimi i fotos: