Home ShowBiz I fali tradhëtinë, tashmë të pandarë, ja fotot provokuese të çiftit pas bashkimit
I fali tradhëtinë, tashmë të pandarë, ja fotot provokuese të çiftit pas bashkimit
0

I fali tradhëtinë, tashmë të pandarë, ja fotot provokuese të çiftit pas bashkimit

0
0

Dyshja e famshme Cardi B dhe Offset janë ribashkuar sërish pas ndarjes së bujshme si rezultat i tradhëtisë së reperit.

Por mesa duket këngëtarja e ka hedhur pas krahëve këtë episod duke e falur partnerin dhe duke u rikthyer më të dashuruar se më parë.

Kjo duket qartë edhe në fotot e shumta të postuara së bashku në instagramin e këngëtares.

Dyshja shfaqen në një motorr uji në një pozicion mjaft provokues, ndërsa duhet qartë që nuk kanë më probleme me njëri tjetrin.

Ata të dy qëndruan për pak kohë të ndarë, pasi Offset e tradhëtoi këngëtaren, para pak kohësh, një ngjarje që bëri bujë në media.

Link: https://www.instagram.com/p/B3t5mW2AbCd/

View this post on Instagram

Treat

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3nnnSigiJY/

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/man-and-woman-holding-hands-walking-on-seashore-during-sunrise-1024960/