Home ShowBiz Robert Berisha, kopje e aktorit të njohur, e pabesueshme sa shumë ngjajnë
Robert Berisha, kopje e aktorit të njohur, e pabesueshme sa shumë ngjajnë
0

Robert Berisha, kopje e aktorit të njohur, e pabesueshme sa shumë ngjajnë

0
0

Robert Berisha duket se ka një sozi në Hollywood dhe duhet pranuar që janë gati identikë.

Nuk na kishte shkruar aspak mendja, por nëse do ti shohim me vëmendje Roberti ngjan me aktorin John Travolta.

Këtë ngjashmëri e ka evidentuar vetë këngëtari i cili ka shpërndarë një foto në instagramin e tij ku ka bërë një lojë se kujt personazhi të famshëm Iingjan dhe rezultati ishte befasues.

Roberti dhe John Travolta kanë vërtetë ngjashmëri mes tyre, nese do ti shohim me vëmendje, fare pak dallojnë nga njëri tjetri.

Këngëtari e ka postuar këtë foto, duke e shoqëruar me një emoji që qesh me lotë, duke u habitur mesa duket edhe vetë për ngjashmërinë që ka me aktorin e njohur.

roberti

Link: https://www.instagram.com/robertberishaofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BdX8DU_A22W/