Home ShowBiz Publikon këngën e re, këngëtari rrëmben menjëherë simpatinë e publikut
Publikon këngën e re, këngëtari rrëmben menjëherë simpatinë e publikut
0

Publikon këngën e re, këngëtari rrëmben menjëherë simpatinë e publikut

0
0

Këngëtari Eris ka publikuar pak orë më parë një këngë të re e cila është mirëpritur nga publiku.

Kënga e titulluar “Baby”, vjen me një ritëm të veçantë dhe një tekst dashurie.

Eris i këndon të dashurës të cilën e quan Baby duke i kërkuar të jenë së bashku, ndërsa i premton surpriza.

Gjatë klipit këngëtari shfaqet së bashku me vajzën së cilës i këndon në një ambjent luksoz.

Kënga që nga momenti i publikimit e deri tani është pëlqyer nga shumë fansa të këngëtarit, të cilët madje nuk kanë nguruar as të komentojnë pozitivisht për këtë projekt të ri të tij.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=1aaa5hfekq8