Home ShowBiz Tiani në park me Tunën, vogëlushi nget makinën lodër dhe videoja do t’ua ëmbëlsojë ditën
Tiani në park me Tunën, vogëlushi nget makinën lodër dhe videoja do t’ua ëmbëlsojë ditën
0

Tiani në park me Tunën, vogëlushi nget makinën lodër dhe videoja do t’ua ëmbëlsojë ditën

0
0

Këngëtarja Tuna ka vendosur të kalojë ditën me të birin në park duke na ofruar disa prej momenteve më të bukura së bashku.

Në instastoryn e saj Tuna ka postuar një video shumë të veçantë ku vogëlushi Tian po nget makinën e tij lodër.

Tuna e pyet se ku po shkon, ndërsa ai buzëqesh i lumtur, duke vazhduar rrugën përpara.

Në disa foto e video të tjera vogëlushi shfaqet duke luajtur në park dhe mami Tuna ka shpërndarë disa foto shumë të bukura të vogëlushit i cili shfaqet i lumtur ndërsa vrapon dhe luan.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha u vunë në qendër të vëmendjes pak kohë më parë, pas thashethemeve për ndarje, por gjithçka rezultoi e pavërtetë, pasi ata janë bashkë dhe të lumtur.

Tuna 1

Tuna

Link: https://www.instagram.com/tunasejdi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0OtH_glnuk/