Home ShowBiz “Mos fol se na i nxorre bojën”… Kjo video e Ildës dhe Oltit do t’ju bëjë të qeshni me lotë
“Mos fol se na i nxorre bojën”… Kjo video e Ildës dhe Oltit do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

“Mos fol se na i nxorre bojën”… Kjo video e Ildës dhe Oltit do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Të gjithëve na ka ndodhur të paktën një herë që kur  duam të bëjmë një foto padashje kuptojmë që në fakt jemi duke filmuar.

Me sa duket një gjë e ngjashme i ka ndodhur edhe Olti Currit dhe Ilda Bejlerit.

Ata të dy kanë dashur të bëjnë një foto, por gabimisht kanë qenë duke filmuar veten.

Në këtë video që më pas e kanë postuar që të dy në instagramin e tyre, Olti nis të thotë diçka me idenë se ishte duke bërë foto, ndërsa kur e kupton që po filmohet thotë: “Është video mos flit se na i nxorre bojën”

Në fund të videos të dy shpërthejnë në të qeshura dhe mund të themi se është një prej momenteve më të këndshme që ata kanë publikuar së bashku.

Link: https://www.instagram.com/ildabejleri/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1mIuMpDK57/