Home ShowBiz Rona luan me të bijën, vogëlushja vetëm 3 muajshe nuk poshon së qeshuri
Rona luan me të bijën, vogëlushja vetëm 3 muajshe nuk poshon së qeshuri
0

Rona luan me të bijën, vogëlushja vetëm 3 muajshe nuk poshon së qeshuri

0
0

Gati katër muaj më parë këngëtarja Rona Nishliu u bë nënë për herë të parë pas ardhjes në jetë të vajzës së saj.

Ajo ka postuar disa foto të vogëlushes edhe pse asnjëherë nuk ja ka zbuluar portretin.

Së fundmim këngëtarja ka postuar në instagramin e saj një video ku shfaqet duke luajtur me vogëlushen e cila ndërsa sheh të ëmën po qesh me të madhe.

Kjo video shumë e veçantë e Ronës me të bijën do t’ua bëjë ditën edhe më të bukur, sidomos zëri i vogëlushes ndërsa qesh.

“Kjo është kënaqësia 3,5 mujore e jëtës time dhe ajo është melodia ime më e mirë, të dua”, thotë Rona në videon e publikuar në instagram.

Link: https://www.instagram.com/rona1shliu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4FzXe4lesL/