Home ShowBiz Këngëtarja e pranon se ka qejf të shohë punën e të tjerëve, ja çfarë bën këtë herë
Këngëtarja e pranon se ka qejf të shohë punën e të tjerëve, ja çfarë bën këtë herë
0

Këngëtarja e pranon se ka qejf të shohë punën e të tjerëve, ja çfarë bën këtë herë

0
0

Tayna është një prej repereve më të dashura për publikun.

Gjithnjë në formë dhe mjaft aktive në rrjetet sociale Tayna di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e fansave të saj në çdo kohë.

Këtë herë ajo ndodhet në Stamboll ku po bën disa ditë pushime ndërsa e shohim të postojë foto e video të ndryshme nga ky qytet.

Në një foto të postuar në një varkë ndërsa po bën një xhiro përreth Bosforit Tayna shkruan një mesazh mjaft interesant.

“Tu pa punën e të tjerëve” thotë reperja me shaka ndërsa buzëqesh duke parë panoramën perreth.

Nuk e dimë kë ka dashur të godasë Tayna me ironinë e saj, por shohim se me anë të kësaj foto ka dhënë një mesazh të qartë për të gjithë ata që fusin hundët aty ku nuk ju takon.

View this post on Instagram

Tu pa punt e tjerve😛

A post shared by Tayna (@tayna) on

Link: https://www.instagram.com/p/B4z8ykKgoNu/

Burimi  i fotos: https://www.instagram.com/p/B3hanAoAWLK/