Home ShowBiz Fustani transparent i Adrola Dushit, modelja na la thjesht pa fjalë
Fustani transparent i Adrola Dushit, modelja na la thjesht pa fjalë
0

Fustani transparent i Adrola Dushit, modelja na la thjesht pa fjalë

0
0

Modelja e njohur Adrola Dushi ka spikatur gjithmonë për tiparet e saj karakteristike dhe linjat perfekte.

Në çdo dalje të saj publike, apo në çdo foto të postuar në instagram modelen e shohim gjithnjë të kuruar dhe në formë perfekte.

Së fundmi ajo ka postuar në instagramin e saj një foto me një fustan të zi elegant i cili i nxjerr në pah format e saj perfekte.

Fustani i saj është trasparente dhe në trupin e Adrolës duket akoma edhe më i bukur.

Modelja është komentuar pa fund nga fansat dhe miqtë e saj të cilët nuk kanë humbur rastin për ta komplimentuar.

View this post on Instagram

Dress @hana_official1

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B45JUwcAogq/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0RYc4LBQh7/