Home ShowBiz Pozojnë të mbështjellë më flamur, Besi dhe Xhensila postojnë foton më të bukur së bashku
Pozojnë të mbështjellë më flamur, Besi dhe Xhensila postojnë foton më të bukur së bashku
0

Pozojnë të mbështjellë më flamur, Besi dhe Xhensila postojnë foton më të bukur së bashku

0
0

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës që u luajt në stadiumin e ri të inaguruar po atë ditë, mblodhi shumë personazhe të njohur që e ndoqën nga afër përballjen mes dy skuadrave.

Në stadium ishin të pranishëm edhe Xhensila me Besin të cilët ashtu si shumë personazhe të tjerë ishin të veshur kuq e zi dhe mbanin flamuj në duar.

Aktori ka postuar një foto së bashku me këngëtaren nga stadiumi ku shfaqet të dy bashkë të mbështjellë me flamur.

Ata të dy shfaqen të buzëqeshur dhe të lumtur, ndërsa mund të themi pa frikë se kjo është një prej fotove më të bukura që kanë së bashku.

Besi bën tag Xhensilën në këtë foto ndërsa shkruan: “Falcoja e zemrës”.

Ata të dy janë martuar gati dy vite më parë ndërsa tashmë janë bërë prindër të një vajze të cilës i kanë vendosur emrin e veçantë Ajka.

View this post on Instagram

@xhensilamyrtezaj Falco-ja e zemres. 🇦🇱

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Link: https://www.instagram.com/p/B5BD5cYBldC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3HHyT_hjMX/