Home ShowBiz Rudina pranoi publikisht ndarjen, por shikoni çfarë bën Aleksi…
Rudina pranoi publikisht ndarjen, por shikoni çfarë bën Aleksi…
0

Rudina pranoi publikisht ndarjen, por shikoni çfarë bën Aleksi…

0
0

Rudina Dembacaj pranoi disa ditë më parë për herë të parë se ka nisur procedurat e divorcit që në muajin mars.

Këtë deklaratë ajo e tha gjatë emisionit të mëngjesit në “Top Channel”, ku për herë të parë konfirmoi zërat për ndarje nga bashkëshorti.

Rudina sqaroi gjithashtu se ky ishte momenti më i vështirë i jetës së saj dhe e ka kaluar duke e mbingarkuar veten me punë.

Ndërkaq bashkëshorti i saj Aleks nuk ka deklaruar ende asnjë gjë, por vëmë re se ka fshirë nga instagrami i tij të gjitha fotot me Rudinën duke lënë aty vetëm video e foto të tijat dhe të së bijës Viktoria.

Rudina dhe Aleksi u martuan tre vite më parë dhe historia e tyre e veçantë e dashurisë është rrëfyer nga vetë aktorja disa herë në media.

View this post on Instagram

We all dream of far away. #stuttgart 2019

A post shared by Aleksander Varfaj (@aleksander_varfaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3w-uIxgW-K/

View this post on Instagram

Gjejeni cfare po ben #viktoriaakullorja ??

A post shared by Aleksander Varfaj (@aleksander_varfaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bu1BJDzBgxc/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BngRLWdgQWh/